Наша компанія "Маунтер" бере свої початки з березні 2004 року. Основним видом діяльності спочатку став весь спектр з алмазного різання та буріння залізобетону, цегли та природного каменю, буріння свердловин під водо постачання, буріння свердловин під сваї діаметром до 300 мм. яких на цей час потребує ринок. Поряд з цим напрямком успішно розвивається загальнобудівельний відділ, що дозволяє підприємству міцно зайняти свою нішу на ринку будівельних послуг.

Згодом ми реагуємо на потреби будівельного ринку, акцентуючи всю свою увагу на виконання того чи іншого виду різальних, бурильних чи загальнобудівельних робіт. Одним із перших в Західному регіоні ми стали виконувати такі види робіт, як алмазне різання та буріння спеціальним алмазним інструментом технологічних отворів залізобетонних конструкцій, цегли, природного каменю. Даний вид діяльності підприємства вдало проявив себе під час реконструкції несучих та опорних плит перекритів преміщень театру ім Заньковецької у м. Львові (2007р. ); вирізанні фундаменту із збереженням несучих здатностей колонн для заводу Леоні Ваерінг Системс УА ГмБХ, м. Стрий. (2008р. ); вирізанні отворів зі збереженням несучої здатності конструкції силосних складів ТОВ Лафарж, м. Миколаїв. (2008р. ); вирізанні отворів в комбінованих несучих конструкціях для управління Львівської залізниці (2008р. ). Всі ці роботи були виконані нашими спеціалістами.  Наша компанія має в наявності необхідне спеціальне будівельне та технологічне обладнання, а також алмазну стінорізну машину і алмазні бурильні установки фірми «HILTI» для виконання різної складності робіт.

На даний час ми концентруємось на виконанні монтажних робіт, надання послуг з технічного обслуговування   підприємств та здійснюємо послуги аутсорсингу в технічному напрямку.

Тож якщо Вам потібно :

  • Змонтувати чи демонтувати обладнання
  • Здійснити інсталяцію виробничої лінії
  • Демонтувати стіни чи виконати в них отвори
  • Чи інші завдання.

Тоді Вам до нас. 

Команда "Маунтер"